בְּלוֹגַּאיָה

גאיה אריאל

10.10.19

וְהַפַּעַם עַל בְּחִירוֹת... אֲבָל לֹא, לֹא פּוֹלִיטִיקָה 😎

במפגש של קורס היחסים בשבוע שעבר ("הָעִצּוּב הָאֱנוֹשִׁי שֶׁל הַמִּינִיּוּת וְהַהִקָּשְׁרוּת") עלתה שאלה מעניינת לגבי מערכות יחסים כבחירת הנשמה.

היה נדמה לרגע שיש סתירה בין העיצוב האנושי לבין החיבורים הקרמתים בין אנשים, חוזים בין נשמות וכדומה. ו... כמובן שאין סתירה. בעיני, העיצוב האנושי רק מְדַיֵּק את הנושא  וּמְתַבֵּל אותו :-)

במציאות הזו שאנו מכנים "המאיה", קיימים חוקים משלה. התודעה האינסופית הקיימת בַּכֹּל והכל קיים בתוכה, "מצמצמת" את עצמה במאיה ו"נדחסת" לתוך היבטים שונים, כדי לחוות את עצמה בכל מיני גוונים.

בתוך המציאות הארצית הזו, כל חלקיק כזה מתוך הנשמה האחת השלמה, מגיע לתוך "רכב". שני רכבים הפוגשים זה את זה מִתְקַשְּׁרִים בהתאם לחוקי המכניקה, כי למאיה הזו יש, כאמור, חוקים משלה.

הסיבה שאנשים נפגשים מתפרשת פעמים רבות באופן מוטעה על ידי אותו חלק "ארצי", החלק שאינו זוכר את היותו "חֲתִיכַת-שָׁלֵם". אותו היבט אנושי, גשמי, מֻתְנֶה על ידי התוכנית התודעתית ורוצה להפוך כל חיבור לדילוגים רומנטיים אל עבר השקיעה (שזוהי כמובן תוצאה ישירה של תפאורת הרקע העכשווית - צלב התכנון).

אבל... זה לא בהכרח מה שאמור להיות לפי הַחוֹזֶה הַנִּשְׁמָתִי. יש חיבורים שנועדו להתגשם בצורה אחרת לגמרי, ועלינו לשחרר את הציפיות ההומוגניות שאנו משליכים על מערכות היחסים בחיינו.

לדוגמה: אנשים שיש להם קווי 5 בפרופיל, חווים מפגשים קרמתים, אך לא כל המפגשים האלה אמורים להפוך למערכות יחסים "משמעותיות". חלקם מתרחשים כהרף עין, אפילו מבט חטוף יכול במקרים מסוימים לסגור קארמה. אנחנו נופלים לפרשנות מוטעית כשאנחנו לא מתנהלים בהתאם לעיצוב שלנו.

דרך האסטרטגיה של הטיפוס שלנו והקשבה לתהליך קבלת ההחלטות הייחודי שלנו, יגיעו אלינו הקשרים הנכונים, ומטרתם תראה את עצמה עם הזמן. לא משנה מה המפות "אומרות", בין אם יש התאמה מכנית או שהחיבור מהווה "תאונת דרכים קטלנית" - יש סיבה עמוקה לחיבור שנעלמת מעיננו, וצריך לשחרר את הרצון להבין.

אין צורך להבין... רק להיצמד לאסטרטגיה ולסמכות.

אנחנו לומדים ומחכימים בכל מערכות היחסים והאינטראקציות שלנו בחיים, מתפתחים דרכן, ומקבלים מתנות זה מזה בכל מיני דרכים. נסתרות הן דרכי התודעה האינסופית; נסתרות מהעיניים האנושיות שלנו... והמכניקה היא הכלי המדייק את המסע הזה.

כמובן שלא נסיים את הדיון בלי להזכיר את הסול-מייט... 🙃💔 אז הסול-מייטס שלנו יכולים להופיע בכל מיני תלבושות, לאו דווקא האביר או הנסיכה שלנו... יותר מזה: הוא/היא בדרך כלל אינו חיבור רומנטי! יכול להיות קשר של הורה-ילד, מורה-תלמיד, קולגות וכדומה. וכמובן יש לכל אחד מאיתנו כמה וכמה סול מייטס...

ובנימה אופטימית ומסקרנת זו, מוזמנים לוובינר שאלות ותשובות על יחסים, מיניות ושאר ממתקים. ההשתתפות כמובן חופשית 😎

מוזמנים לשלוח לי שאלות במייל או במסנג'ר, מראש כמובן, והכל בקשר ליחסים ומיניות.

הוובינר מתקיים בתאריך 4/11/19, 17:30.

יש מספיק זמן מראש לפנות את הזמן, וכדאי מאד, כי יהיה סוּפֶּר-מְרַתֵּק, וגם - המשתתפים יקבלו הטבה מיוחדת! אז יאללה, לרשום ביומן ❤

ההרשמה לוובינר כאן בקישור הזה.

להתראות!