בְּלוֹגַּאיָה

גאיה אריאל

12/08/2015

אֲלִיס בְּאֶרֶץ הנוטרינוס

המאמר הזה היה אבן הפינה במסעי לתוך חקר הטרנזיטים. הוזמנתי שוב ושוב לשתף בנושא הזה, וזו הייתה הקריאה להתחיל להקליט את סרטוני התחזית שעשיתי במשך שנים, שבוע אחר שבוע, ועדיין עושה מידי פעם. אפשר למצוא אותי ביוטיוב :-)

בזמן האחרון שואלים אותי אודות הטרנזיטים, ובאמת בקרוב אכנס יותר לעומק לנושא הזה. היום כשראיתי את מפת הנוטרינוס העכשווית, לא יכולתי שלא ללקק את האצבעות :-)

אז הנה, בתיאבון!

שדה ההתניות הקולקטיבי, מה שאנו מכנים "התוכנית", מספק התניה קולקטיבית עבור כולם, התנייה הומוגנית. זכרו: הומוגניות היא ההיפך מבידול (Differentiation). התוכנית גורמת לכך שכולם ירגישו, יחשבו ויעשו אותם הדברים, באופן הומוגני.

ההומגניות זורמת לשני הצדדים: התוכנית מתנה את כולם באופן הומוגני, וגם האנושות ההומוגנית תומכת בהמשך התכנות של הפרוגרם, כיוון שהנוטרינוס ממשיכים לעבור דרך גופים נוספים ולהטביע בהם את התדר הקולקטיבי.

אם אנו מקשיבים למיינד שלנו, הוא יספר לנו סיפור המבוסס על הטרנזיטים המתרחשים כרגע. נמצא את עצמנו מתנהלים ויוזמים דברים המבוססים על הסיפורים המנטלים המושתלים בתוכנו, וזה כמובן יוצר חיים שאינם החיים הייחודיים של כל אחד מאיתנו, אלא חיי "לא-עצמי" הומוגניים.

למעשה, זהו המיינד הקולקטיבי שמנהל את הסרט שלנו כאן. המיינד המותנה מהנוטרינוס באופן גלובלי. כשאנחנו מתחילים להתנסות ב'לחיות' את העיצוב שלנו לפי האסטרטגיה שלנו ותהליך קבלת ההחלטות שלנו, גם אז, ממשיכים טריליונים ועוד טריליונים של נוטרינוס להגיע מן הכוכבים, דרך הפלנטות ודרך כל בני האדם ומביאים את המידע הזה לתוכנו.

לכן כה קל להעלם בתוך ההתנייה העצומה והרחבה הזאת. רק כאשר אנו הולכים בעקבות האסטרטגיה של הטיפוס שאנחנו ומאפשרים לעצמנו להיכנע לתהליך קבלת ההחלטות הנובע מהעיצוב הייחודי שלנו, אנו יכולים להתחיל לצפות ולהתבונן; לראות כיצד התהליך הזה מתרחש: אילו מחשבות עוברות בראשינו, אילו נושאים המאטריקס מביא עמו, וכיצד העולם ההומוגני מתנהל סביבנו מתוך השפעת הטרנזיטים האלה.

בכל אחד מאיתנו קיימת ההטבעה הייחודית שלו, היוצרת את העיצוב הייחודי שלו. הטבעת הנוטרינוס ברגע הלידה, והטבעת הנוטרינוס המתרחשת 88 מעלות של תנועת השמש לפני רגע הלידה. הטבעות ייחודיות אלה הן מי שנועדנו להיות כאן בחיים האלה.

הן מראות את האכויות המסויימות שמובילות את חיינו, נתיב חיינו. בהטבעות אלה טמון הפוטנציאל לבידול שלנו. הפוטנציאל הזה מתממש אך ורק אם אנו חיים לפי המכניקה של העיצוב שלנו, אין דרך אחרת.

הרוב המכריע של האנושות חי חיי "לא-עצמי", היכולים להיות "טובים" או "רעים" לפי אמות המידה ההומוגניות. חיים אלה לעולם לא יהיו החיים הייחודיים של האדם, והוא לא יחיה אותם מתוך חיבור לתודעה האמיתית שלו, תודעת הנוסע, המתבונן.

כשאנחנו פונים פנימה ומתחילים להתבונן, משהו חדש מתרחש: התחלת המודעות, העירנות. אין מה לעשות פרט להתבונן. יכולת זו מתעוררת באופן טבעי כאשר שמים לב.

מפת הטרנזיטים בימים אלה כה מעניינת וייחודית, אני שומעת את הנושאים העולים ממנה בכל שיחה שיש לי עם אנשים ואני רואה כיצד הנושאים הללו עוברים לי בראש...

מכיוון שאני חיה ברדיקליות את העיצוב שלי כבר מספר שנים, אני מסתכלת על המיינד שלי בחיוך ורואה מתי הוא מושפע ממה שמתרחש ואילו סיפורים הוא מספר לי. בעיני זה כמו לצפות בסדרה טובה :-)

לעומת זאת, אנשים במאטריקס סביבי לוקחים את המחשבות האלה מאד ברצינות, מזדהים עמן ואף מאמינים שיש "לעשות" משהו בקשר עליהן...

בוא נסתכל ביחד: קודם כל, נכנסנו לתקופה בשנה שהנושא שתמיד עומד על הפרק הוא מערכות יחסים, היקשרות. אנשים שנולדו בתקופה זו של השנה, אכן ההגשמה שלהם היא באמצעות מערכות יחסים (כמובן לא בדרך ההומוגנית והמנטלית שהעולם רואה זאת), אך כל השאר פשוט מותנים מהאנרגיה שיש באוויר ונסחפים לשם...

השבוע השמש יושבת בשער הנוסחאות, התשובות ההגיוניות. זה יוצר לחץ מנטלי למצוא תשובות הגיוניות ונוסחאות שיביאו אותנו לעתיד טוב יותר, וכפי שמיד תראו, זה מתרכז בענייני מערכות יחסים.

הקרקוע של האנרגיה הזו נמצא בשער "המהפכה", שער העקרונות הרגשיים, הדוחף אותנו לחפש את התשובות והפתרונות הלוגיים בדחייה או לא של העקרונות הרגשיים, בבדיקת המשאבים הקיומיים שלנו, וכדומה.

ביומיים האחרונים וביומיים הבאים, מרקורי נמצא בשער 40 במרכז הלב, ויחד עם נפטון היושב בשער 37, שער המשפחה, הם יוצרים את ערוץ הנישואין, הקהילה. נפטון נמצא בשער 37 מאז ינואר 2015 וישהה שם עוד זמן רב, עד אפריל 2016.

השהייה הממושכת הזו גורמת לנושאים הקשורים במשפחה, יחסים, חברות וכדומה לעלות על פני השטח מהמעמקים, ומושכת את המיינד שלנו להתעסק בכל הנושאים האלה, הרלוונטים או לא לחיינו כרגע.

נפטון מסמל את המעמקים, אין לדעת מה באמת נמצא שם... וזה אינו הנפטון של העיצוב שלנו, זוהי התנייה קולקטיבית... החיבור של השער הזה עם מרקורי גורם לנו לדבר ולתקשר על נושא הנישואין/גירושין על כל גווניו ולחשוב שזה קשור אלינו, לחיים שלנו כרגע!

בנוסף, גם יופיטר הצטרף עכשיו לחגיגה, בהתיישבו אחר כבוד בשער 59 במרכז הסקרל, שער המיניות, ההתרבות. אז עכשיו כולם רוצים להתחתן (37-40) או להתגרש (49) ולעשות ילדים (59), וכולם חושבים שהם בעצם נותנים לעצמם ולאחרים את הנוסחה המושלמת וההגיונית לעתיד טוב יותר!

שערים אלה הינם שבטיים, רגשיים, דביקים. כל מי שאינו שבטי או רגשי בעיצוב שלו, מרגיש נסחף לתוך מערבולת דביקה שאינה חלק ממנו, ומזדהה עמה...

בנוסף, מתרחשת כבר זמן מה התנייה קולקטיבית נוספת ותישאר עוד מספר חודשים: הצומת הדרומית של הירח יושבת בשער 25, האהבה האוניברסלית במרכז הג'י, שהוא אודות אהבה, כיוון וזהות. שער זה מתחבר עם אוראנוס המסיח את דעתנו על ידי האנרגיה המעוררת של שער 51, שער הזעזוע, במרכז הלב. שניהם חוברים יחד לערוץ החניכה.

זהו ערוץ המחבר חומר ורוח, המביא איכויות של מוטציה, יצירתיות ומלנכוליה. הוא אודות קפיצה לתוך תודעה חדשה, חניכה ושינוי. במימד הארצי יותר הוא אודות תחרותיות ואומץ (או פזיזות טיפשית).

אצל רוב האנושות, מרכז הלב, המכונה גם מרכז האגו, אינו מוגדר. אנרגיה חזקה שכזו באוויר עלולה לדחוף אנשים רבים ליוזמות, עשייה או החלטות מנטליות שאינן כלל מגובות על ידי האנרגיה הזמינה להם והתהליך הנכון עבורם.

מרכז האגו הפתוח המותנה מאנרגיה זו יכול להרגיש מלא כוח רצון וצורך להוכיח את ערכו, והתוצאות של מצב זה עלולות להיות הרות אסון.

חברה שקראה את המאמר הזה עכשיו, שיתפה שהבן שלה (פתוח במרכז הלב-אגו ובמרכז הג'י) ממש סובל מכאבים פיזיים בלב בימים אלה. גם אני לעיתים חווה תחושות גופניות חזקות מהאנרגיות של "מזג האוויר" הנוטריני.

הטיפוסים שאינם סקרליים "קיבלו" במתנה סקרל מותנה כבר למעלה מחודש, על ידי ערוץ הגילוי המחבר את מרכז הסקרל למרכז הג'י. שער 29 בסקרל הופעל על ידי יופיטר ועכשיו על ידי וונוס. זהו שער "אמירת-כן". הוא מתנה אותנו להגיד 'כן' להתנסויות שאין לנו מושג לאן נגיע דרכן, והינו גם קשור למערכות יחסים, אז כולם אומרים "כן" למערכות יחסים, נשואין/גירושין/רבייה, ונראה להם שזהו הפיתרון ההגיוני הנחוץ לחייהם כרגע... מדהים, לא?

אחדים מדפוסי ההתניה הקולקטיביים המתרחשים עכשיו בטרנזיטים מהווים חלק ממעגל הנקרא "הדרך המיסטית". זה כמובן יכול להתנות את כל מי שפתוח בכל הערוצים והשערים האלה, ולדחוף אותו לחיפוש או התחברות עם כיוון רוחני זה או אחר, טקסים מיסטיים וכדומה.

אנא זכרו: כל אלה קיימים סביבנו כרגע ומתנים אותנו. בכל רגע ורגע החיים מתרחשים. התנייה אינה שלילית מיסודה, היא פשוט מה שהיא: החיים. אם אדם חי את העיצוב שלו באופן רדיקלי, האנרגיות של התוכנית והטרנזיטים יכולה להשפיע עליו או לא.

כשדברים מגיעים אלינו דרך האסטרטגיה והסמכות שלנו, האנרגיה הזאת יכולה לתמוך בתהליך שלנו. אני חשה זאת בעוצמה רבה, כיצד הטרנזיטים הנוכחיים תומכים בי. הם מעצימים ערוצים ושערים המוגדרים אצלי במפה ואני יכולה לשים לב באופן מודע יותר להתנהלות שלי, והחיבור הסקרלי כרגע עוזר לי בתקופה בה אני עובדת על מספר פרוייקטים וצריכה יותר אנרגיית עשייה.

יחד עם זאת, אינני רוכבת על האנרגיה הזו ושוכחת מי אני. אני מתבוננת כיצד אני נתמכת, אך לא חורגת מההתנהלות הנכונה עבורי. במילים אחרות, אינני מאבדת את עצמי.

הנושא העומד על הפרק הוא רגיש מאד כיוון שבמפות גוף רבות אין כלל הגדרות המתאימות למשפחה וילדים. החלטות מנטליות לקפוץ לתוך הרפתקאות שכאלה בגלל השפעת הנוטרינוס הן הרות גורל.

כשהטרנזיטים יזוזו, כל מי שהחליט ותכנן את חייו מתוך האנרגיה הזו, מתוך ההתניות האלה, יישאר עם התוצאות של ההחלטות המנטליות האלה, אפילו שהן כלל אינן מתאימות לו! וברוב המקרים, אלה תוצאות בלתי הפיכות...

הטרנזיטים ו/או האנשים בחיינו אינם כאן כדי להשלים ולתקן את מה שחסר בנו. לא חסר בנו דבר! אם אין לנו הגדרות המתאימות למשפחה וילדים, למשל, שום דבר לא ישנה את זה. סקרל שלא בנוי להגיב לתחומים האלה, לא יגיב אליהם, לא משנה כמה השפעה תהיה מהנוטרינוס או מהסובבים אותו.

לכן, האסטרטגיה והסמכות מספקות לנו הגנה ומנתבות אותנו לנתיב החיים הייחודי והנכון לנו. זו תוכנית הריאליטי הכי מדהימה שיש. לחיות נכון ולהסתכל על המאטריקס, וואו!

באהבה (עצמית), 

אני :-)