בְּלוֹגַּאיָה

גאיה אריאל

29/6/2014

שָׁלֹשׁ שָׁנִים לְנִסּוּי

העיצוב האנושי מצא אותי לפני שלוש שנים בדיוק.

שלוש שנים שהיו שונות לחלוטין מכל מה שהיה לפני כן. שלוש שנים של התבהרות לתוך מי שאני. לא למי שרציתי או חלמתי להיות, או "נחלמתי" על ידי אחרים. תקופה של התקלפות מדהימה שמהווה רק התחלה מזערית מתוך מה שעוד ממתין לי.

תמיד הייתי ערה למקום האותנטי שלי, עמוק בפנים, שנאבק לבצבץ מתחת לתילי תילים של התניות אשר שיבשו, עיוותו וסרסו אותו. אבל המיינד שניהל את חיי הוביל לרצף בלתי ניתן לעצירה של החלטות מנטליות שלקחו אותי לסיטואציות ולאנשים שלא היו נכונים עבורי.

נפגעתי ופגעתי, הותשתי, ובעיקר חשתי מרירות עמוקה... המפגש עם "הוראות ההפעלה" שלי היה למזלי בעיתוי מאד בשל. גופי כבר התמוטט, הרגשתי שהחיים שלי לא עובדים נכון, משהו חרק וקירטע ועייפתי כבר מהמשחק של "להמציא את עצמי מחדש"...

משהו עמוק בתוכי ידע שזהו - האשלייה של "יצירת המציאות" התפוצצה. עכשיו, אפשר להיכנע למה שיצר אותי כפי שאני - ה"מציאות". הקריסה הזו לניסוי הייתה מתנה ענקית. להפסיק להילחם במה שאני, לעצור את המרדף אחרי מה שאני לא.

להתבונן במיינד - ברצונות ובציפיות שלו מהחיים, שאין להן קשר כלל למציאות עצמה...

זהו תהליך עמוק, מרגש ומאד מאתגר וכאמור, זוהי רק תחילתו. היום, אני חוגגת שלוש שנים להתנסות בדיזיין שלי ויחד עם זאת גם את השלמת לימודי האנליסט של העיצוב האנושי. עדיין לא סיימתי את ההכשרה באופן רשמי, יש עוד שלב אחרון, אבל התכ'לס הסתיים בדיוק בימים אלה וזו תחושה נפלאה.

כמובן שהעומקים של הידע, כמו העומקים של ההתנסות, לעולם אינם מסתיימים עבורי. הצלילה שלי נמשכת בכל המימדים - האישי, החווייתי והמקצועי. העיצוב שלי נועד לעורר באחרים את אהבת העצמי, את האהבה למְיֻחָדוּת שלהם, למסע שלהם על פני הכדור הזה, לקבלה המוחלטת של מי שהם. לכן, ככל שאני מתקרבת לעצמי יותר ויותר, המתנה שיש לי לתת מתעצמת.

 

אני מודה מעומק ליבי לכל מי שהולך לצידי בדרך הזאת - לחברים, לשותפים, לתלמידים ולמורים, ובעיקר - לרא אורו הו (Ra Uru Hu), שאמנם לא זכיתי להכירו בחיים (הוא נפטר כחודשיים לפני שהיכרתי את ההיומן דיזיין), אבל נוכחותו בחיי היא עצומה, מלמדת, חונכת ומעוררת השראה כל רגע ורגע.

תודה על הזכות להתעורר למי שאני, להיכנע לחיים ולהיות כאן עבור אלה המוכנים והבשלים לקפוץ אל הלא נודע.

ב א ה ב ה (עצמית)

אני ;-)