בְּלוֹגַּאיָה

גאיה אריאל

מְיֻחָדוּת

 

ככל שאני יותר ויותר מתבהרת לעצמי, דרך הניסוי של העיצוב האנושי, כך גם קורה שרוב האנשים שמסלולם מפגיש אותם איתי, בוחרים בכיוון הזה של היציאה מהמאטריקס - מה שאני מכנה "תודעת העדר".

אינני כאן להגיד להם או לייעץ להם מה נכון עבורם, אלא לתמוך בהם ולחנוך אותם בדרכם אל החירות האישית המיוחדת שלהם.

כי זה לא קל, ממש לא קל. העיצוב האנושי אינו טיפול ואינו תהליך אימוני משום סוג שהוא. אין לו מטרה ולא יעד, פרט לחירותו הפרטית של כל אדם. זוהי בחירה בנתיב המוביל לחופש.

נתיב של התקלפות מכל מה שנדבק אלינו והפך אותנו למי שאנחנו לא.

צריך אומץ.

העיצוב האנושי הוא מדע הבידול. זהו ידע המוציא לאור את המְיֻחָדוּת של כל אחד ואחד מאיתנו. אין שני אנשים זהים על הכדור הזה. ולכל אחד המבנה המיוחד שלו, מערכת ההפעלה המיוחדת שלו, התזמון שלו, והכי חשוב: הסמכות הפנימית שלו.

חסל סדר כל סמכות חיצונית שהיא המכתיבה לנו כל דבר שהוא. החל מדת, מסורת, פוליטיקאים, מערכת בריאות, מורים, הורים, בני זוג וכו'...ואפילו המיינד שלנו אינו סמכות!

כמה משחרר... המבנה המיוחד של כל אדם הוא הקובע מה מתאים לו ואיך נכון לו לנוע בעולם הזה.

 

הנה כמה מילים שתרגמתי מהרצאה של רא, אודות "מְיֻחָדוּת":

 

"זהו מדע הבידול. זה אודות מְיֻחָדוּת, ואיך לספק לכל אדם אשר מוכן, את הכלים והמפה שילך וימצא את המְיֻחָדוּת הזו. אך חשבו על מה שזה אומר: אתם כולכם קבורים עד מעל לראשיכם בחייכם. אותם החיים הלא-עצמיים שלכם, שאתם נמצאים בתוכם, העולם כפי שאתם מכירים אותו; זה לא דבר פשוט.

זה דבר אחד - להיות שונה ולהיות אסיר, ודבר אחר להיות שונה ולהיות חופשי.

זה אומר שאתם צריכים להשקיע את המודעות שלכם בעצמכם. אם אין בך באמת את האומץ לחיות את חייך שלך, תעבור לתחנה אחרת. בגלל שזה מה שזה. זה לא אודות הצלת האנושות, זה אודות הצלתך שלך!

איש לא יכול להציל אותך חוץ ממך; אף אחד.

זה נקרא אנוכיות.

אנוכיות אינה חייבת להיות מילה רעה. היא באמת לא. אם לא תדאג לעצמך עכשיו, אם אינך עומד לעשות את הטוב ביותר שאתה יכול, כדי למצוא דרך להגשים את ההבטחה שהינך, אם לא תעשה את זה עכשיו, מתי תעשה את זה?

אתה חושב שמישהו יניח את זה על מגש עבורך?

אתה חושב שמישהו יניח עליך את ידיו ויגרום לכל זה להיעלם?!

הידע הזה מהפכני, מרדני, קיצוני. הוא לא לחלשי לב.

זה לא אומר שאין ערך מובנה למערכות יחסים מכל הסוגים. הידע לא הגיע לעולם עבורך. אני יודע את זה. הוא הגיע לעולם עבור הילדים שעדיין לא נולדו. אלה שלא יזדקקו לתהליך של שחרור מהתניות.

אני מתמודד עם שחרור ההתניות כבר 21 שנים. זה מפרך.

העיצוב האנושי הוא אודות תביעת הסמכות שלך. ככה מתחיל בידול.

המיינד שלך הוא לא סמכות עבורך! הוא תערובת של האג'נדה המותנית שלך".

 

לעולם לא מאוחר מידי. לעולם.